درباره تیم چارقد

معرفی فروشگاه
گروه چارقددات کام که متشکل از دانش آموختگان رشته فناوری اطلاعات بود با هدف کارآفرینی و ایجاد شغل، پس از بررسی و مطالعه در مورد انواع زمینه های کاری رشته فناوری اطلاعات، کار خود را در سال 1393 آغاز نمود. فروشگاه چارقد دات کام از ابتدا یک فروشگاه اینترنتی بود و فروشگاه فیزیکی نداشت. تیم چارقددات کام با بررسی و تحقیق فراوان در مورد کالاهای مورد نیاز برای فروشگاه اینترنتی ( اعم از چارقد، روسری، انواع صنایع دستی و زیورآلات سنتی ) و تحمل سختیهای راه و کسب تجربه کافی از طریق همکاری با تامین کنندگان این کالاها و استقبال خوب هموطنان عزیز از فروشگاه اینترنتی به این نتیجه رسید که خود تامین کننده تمام این کالاها باشد و بدین منظور فروشگاه فیزیکی چارقددات کام در شهرستان گنبد کاووس افتتاح گردید.

اهداف و چشم اندازها
فروشگاه اینترنتی چارقد دات کام با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات مربوط به کالاهای ارائه شده و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند و در هر کجای میهن عزیزمان باشند بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

وجه تمایز
وجه تمایز ما با بقیه فروشگاههای اینترنتی در این است که ما بطور مستقیم کالاها را عرضه می کنیم یعنی بر خلاف اکثر فروشگاههای اینترنتی که به صورت واسطه میان تامین کننده و مصرف کننده عمل می کنند ما خود تامین کننده کالاهایمان می باشیم در نتیجه از نظر مالی به نفع مصرف کننده خواهد بود و واسطه گریها حذف خواهد شد.

تجربه خرید