ایده ای برای تیپ مشکی با چارقد های رنگ تیره


ایده ای برای تیپ مشکی با چارقد های رنگ تیره


ایام محرم فرا رسیده و ما تصمیم گرفته ایم در ابتدا صحبتی درمورد لباس های سیاه و مشکی داشته باشیم و سپس برخی از چارقدهای مشکی یا تیره و همچنین چارقدهای شامل رنگ سیاه را در این پست به نمایش بگذاریم. البته نمی توان رنگ سیاه را تنها مختص محرم، عزاداری و اندوه دانست و می توانم از تجربه بگویم که هر بانویی باید این رنگ را در کمد خود داشته باشد. اگر به دنبال سر هم کردن تیپ مشکی یا انتخاب لباس های سیاه به سایت قدم گذاشته اید، پیشنهاد می کنم لحظاتی را به خواندن این مطلب اختصاص دهید.

ادامه مطلب


روشی برای پوشش تک و جدید( چطور در جمع تک باشید)!


روشی برای پوشش تک و جدید( چطور در جمع تک باشید)!


مطمئنا برایتان پیش آمده که خواستید در جمعی حضور بیابید و توجه فرد خاصی را هم به خود جلب کنید، یا نه اصلا نقل مجلس بشوید، و برای آماده شدن تمام کمدتان را زیر و رو کرده اید و در نهایت کاسه چه کنم را کوبیده اید توی سرتان. یا اینکه بالاخره لباسی را انتخاب کردید و وقتی رسیدید دیده اید چند نفر دیگر هم همان رنگ لباس را پوشیده اند و تو لابلایشان گم می شوی.
 

ادامه مطلب


روسری های مناسب زمستان


روسری های مناسب زمستان


برای هر فصلی لباس هایی باید مورد استفاده قرار گیرد که مناسب شرایط جوی و دمایی آن فصل باشد. از مانتو و شلوار گرفته تا حتی روسری نیز باید برای هر فصل سال به صورت اختصاصی تهیه گردد. برای زمستان و روزهای سرد سال چه در کشور ما که بانوان از حجاب استفاده می کنند و چه حتی در کشورهای اروپایی، روسری های پشمی استفاده می گردد. زیرا روسری های پشمی مناسب زمستان بوده و سر و گردن بانوان را در مقابل سرما محافظت می نماید.

ادامه مطلب


مرکز فروش عمده روسری ترکمن اصل


مرکز فروش عمده روسری ترکمن اصل


فروش عمده روسری های ترکمنی پشمی اصل و روسری های ترکمنی قواره بزرگ در سایت این امکان فراهم شده است تا بدون واسطه به همکاران در سراسر کشور ارسال شود

 

ادامه مطلب


چندراه حل مفیدبرای زمانی که نمی توانید بخوابید


چندراه حل مفیدبرای زمانی که نمی توانید بخوابید


بر اساس پیشنهادات دانشمندان و پژوهشگران می‌توان با رعایت نکاتی همچون استفاده از تمرینات ورزشی، خوردن شام زودهنگام، استفاده از تشک مناسب و ایجاد محل آرامش برای خواب، مشکل بی‌خوابی را حل کردهودر ادامه با این کاربرد ها آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب


بهترین رنگ لباس برای تُن پوست


بهترین رنگ لباس برای تُن پوست


چه چیزی سبب می شود مردم رنگ های تلخ و شیرین برای رنگ پوست خود داشته باشند و چگونه می توان تعیین کرد که کدام رنگ برای شما بهتر است؟ ما فقط یک لحظه به شما می گوییم، اما سعی کنید به یاد داشته باشید که این قوانین در سنگ قرار نمی گیرند. اگر دوست دارید رنگی که برای شما مناسب نیست، این بدان معنا نیست که شما مجبورید از آن استفاده نکنید! به جای استفاده از آن به عنوان یک رنگ مشکی، با استفاده از یک کمربند، روسری، کفش یا کیف دستی، از آن استفاده کنید.

 

ادامه مطلب


اصول نقاشی روی پارچه


اصول نقاشی روی پارچه


 
پارچه لایه‌ای نرمش‌پذیر است که از شبکه‌ای ازنخ ها یا الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده‌است؛ که نوع نخ ها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آن‌ها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را بوجود می‌آورد. پارچه را از روش‌هایبافت تاری ،بافت حلقوی (کش‌بافی یا قلاب بافی)، روشهای بی بافت، گره زدن تولید می‌شود.
پارچه‌ها از نظر مواد بکار رفته انواع گوناگون دارند از جمله پنبه‌ای (نخی)، پشمی، ابریشمی. غیره. به بخشی از بازار که پارچه‌فروشی‌ها در آن قرار دارند بازار بزازها گفته می‌شود.
برای نخستین بار پارچه پنبه‌ای در حدود ۱٬۹۰۰ پیش از میلاد توسط تمدن دره سند در آسیای جنوبی بافته شد.

ادامه مطلبصفحه 1 از 41