نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ مو براساس رنگ پوست


نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ مو براساس رنگ پوست

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ مو براساس رنگ پوست
1.به رگ‌های زیر پوستی روی ساعدتان نگا کنید، اگر این رگ‌ها آبی باشند رنگ پوست شما سرد است و اگر این رگ‌ها سبز باشند رنگ پوست شما گرم است.
اگر ته رنگ پوست شما زرد یا طلایی باشد، در اینصورت رنگ مویی که ته رنگ گرمی داشته باشد برای پوست شما مناسب است. رنگ بلوند مسی یکی از این رنگ ها است...
اگر ته رنگ پوست شما صورتی سفید باشد، در این صورت تن پوست شما سرد است. رنگ های فرعی سرد به شما خوب می آید. قهوه ای طلایی یکی از این رنگ موها است.
2.اگر شما بسیار رنگ پریده هستید به سراغ رنگ موهای بسیار تیره و مشکی نروید. این رنگ موها شما را رنگ پریده تر از آنچه که بودید خواهد کرد.
 اگر از آن دسته افرادی هستید که رنگ پریده اید رنگ موی تیره شما را مسن تر نشان می دهد.
3.تشخیص رنگ موهایی که با پوست شما هماهنگی دارد.
اگر رنگ های قرمز، نارنجی، زرد طلایی، سبز به شما می آید رنگ موهای بلوند طلایی، قهوه ای طلایی، بلوند بلوطی مناسب است.
اگر رنگ های نیلی، صورتی، سیاه، آبی سلطنتی به شما می آید رنگ موهای سفید طلایی ، خاکستری بلوند، خاکستری قهوه ای، کبود و مشکی سیر مناسب است.
اگر رنگ های قرمز، بنفش، خاکستری، آبی دریایی به شما می آید رنگ موهای بلوند شنی، بلوند بژ، قهوه ای شکلاتی و بلوطی مناسب است.
4.رنگ چشم ها نقش مهمی در تشخیص رنگ مویی که مناسب پوست شماست را دارد.
افرادی با رنگ چشم های قهوه ای تیره، سبز، قهوه ای، می توانند به سراغ رنگ موهایی بروند که ته رنگ گرم دارند. طلایی بلوند، قهوه ای طلایی و بلوطی برخی از این رنگ موها هستند.
افراد با رنگ چشم های آبی و خاکستری می توانند به سراغ رنگ موهایی بروند که ته رنگ سردی دارند. سفید طلایی ، بلوند خاکستری، خاکستری قهوه ای و رنگ های بلوند که بیشتر مناسب این افراد هستند.
5.اگر شما فکر می کنید و ایده ای برای رنگ موهای غیر طبیعی مثل بنفش، آبی و یا سبز را دارید، باید به کمد لباس و جواهراتتان هم فکر کنید. همچنین باید این را هم در نظر بگیرید که این رنگ مو برای چه مکانی مناسب است.
ترجمه: آنا ترکمن نیا
 
 


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شما


متین      

ممنون به خاطر مطلب جالبو زیباتون
ثبت دیدگاه


کانال تلگرام چارقد


فروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان