برند تا برند (1)


برند تا برند (1)

تا به حال اسامی برندهای زیادی را شنیده ایم که بعضی از آنها در بالاترین رتبه ها قرار دارند مانند برند Gucci, Chanel, Burberry و چندین و چندین  نام دیگر که بسیار دیده ایم و شنیده ایم. امروز قصد داریم تا بیشتر با این برندها آشنا شویم و بدانیم از کجا کار خود را آغاز کرده اند.
اول به سراغ برند Gucci می رویم. داستان از آنجا آغاز می شود که گوچیو گوچی(Guccio Gucci) شهر فلورانس در ایتالیا را به مقصد لندن ترک کرد و مدتی مدیریت یک هتل را به عهده گرفت .در آنجا بود که  مجذوب چمدانهای متنوعی شد که توسط مسافران حمل میشد. در سال 1905 او به ایتالیا بازگشت و شروع به فروختن زین و خورجین کرد که موفقیت فراوانی در پی داشت .
پس از مدتی او مغازه ای باز کرد و در آن به فروش کالاهای چرمی و لوازم تزیین شده با نقوش سوارکاری پرداخت . در سال 1932 گوچی نوعی کفش راحتی ابداع کرد این تنها کفشی است که به موزه هنرهای معاصر نیویورک راه یافته است.
در سال 1938 اولین بوتیک گوچی در شهر رم و دومی در یازده سال بعد افتتاح شد و بوتیکهای دیگر یکی پس از دیگری در سراسر شهرهای جهان گشایش یافتند . تمامی این مراکز توسط پسران گوچی به نامهای آلدو (Aldo ) یوگو (Ugo ) و رودولفو (Rodolfo) اداره میشد.
در سال ۱۹۵۳ گوچی مرد و مدیریت گوچی به پسرانش رسید .
 
گوچی

این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است. گوچی به عنوان بهترین نام تجاری ایتالیایی درنظر گرفته شده است است.
برند گوچی جزو 100 برند معروف در دنیا می باشد که همیشه مطرح است. براساس آماری که شرکت Interbrand در سال 2015 اعلام کرد برند گوچی نسبت به سال 2014 سیر نزولی را طی کرده است که از رده 41 در سال 2014 به رده 50 سقوط کرده است. حال باید منتظر نتایج در سال 2016 باشیم تا ببینیم که گوچی چه سیری را برای خود انتخاب می کند.

گوچی


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاه


کانال تلگرام چارقد


فروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان