روسری های مناسب زمستان


روسری های مناسب زمستان

برای هر فصلی لباس هایی باید مورد استفاده قرار گیرد که مناسب شرایط جوی و دمایی آن فصل باشد. از مانتو و شلوار گرفته تا حتی روسری نیز باید برای هر فصل سال به صورت اختصاصی تهیه گردد. برای زمستان و روزهای سرد سال چه در کشور ما که بانوان از حجاب استفاده می کنند و چه حتی در کشورهای اروپایی، روسری های پشمی استفاده می گردد. زیرا روسری های پشمی مناسب زمستان بوده و سر و گردن بانوان را در مقابل سرما محافظت می نماید.

یکی از خصوصیت های بسیار جالب پوشاک پشمی این است که با جذب رطوبت گرما تولید می کنند. این خاصیت باعث کاربردی بودن آن در زمستان می شود. هنگامی که روسری پشمی روی سر قرار داده و از اتاق گرم به هوای سرد پا بگذارید، روسری پشمی بخار آب موجود در هوا را جذب ‌کرده و سر و گردن را گرم نگه می‌ دارد و از آن در برابر سرما محافظت می کند. همچنین اگر مجدد از هوای سرد بیرون وارد اتاق گرم شوید، رطوبت موجود در روسری وارد هوای اطراف شده و احساس خنکی مطبوعی به شما دست می ‌دهد. خوشبختانه روسری های پشمی با طرح های سنتی و مطابق با فرهنگ کشورمان نیز تولید می شود. برای بانوان شیک پوش روسری‌ های ترکمنی بهترین و زیباترین گزینه در هوای سرد می باشند. این روسری‌ ها که طرحشان اصالت خاصی دارد از رنگ ‌های شاد زیبایی هم برخوردار می باشند.

مفتخریم اعلام کنیم فروشگاه اینترنتی چارقد ، انواع روسری های پشمی را با تنوع بالا و کیفیت بسیار عالی خدمت هموطنان ارائه می نماید. این فرصت برای هموطنان عزیز وجود دارد که بتوانند بهترین روسری های ترکمنی اعم از روسری های پشمی و ... را با بهترین قیمت  به صورت آنلاین از ما تهیه فرمایند.
برخی از روسری های پشمی پرفروش ما

روسری زمستانی


روسری ترکمنی زمستانیروسری زمستانی

روسری پشمی ترکمنی


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاه


کانال تلگرام چارقد


فروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان