بهترین رنگ لباس برای تُن پوست


بهترین رنگ لباس برای تُن پوست


 
آماده شدن برای آزمایش
در حالی که رنگ سطحی پوست شما می تواند با قرار گرفتن در معرض آفتاب تغییر کند، واکنش به دارو یا شرایط پزشکی مانند روتسا، رنگ پوست شما در واقع با توجه به احساسات ناشی از آن است.
ابتدا اطمینان حاصل کنید که پوست شما تمیز و بدون هر گونه لوازم آرایشی و یا لوسیون است که می تواند نتایج را تحت تاثیر قرار دهد. اگر چهره خود را فقط بشویید، حدود 15 تا 30 دقیقه صبر کنید تا قرمزی از خراشیدن محو شود. اطمینان حاصل کنید که از نور طبیعی برای تست پوست خود استفاده کنید، چرا که نور مصنوعی می تواند ظاهر پوست شما را تغییر دهد


.
تعیین تُن پوست شما
 
ساده ترین تست از یک کاغذ سفید ساده استفاده می کند. کاغذ را تا چهره خود نگه دارید و مقایسه کنید که چطور پوست شما در مقایسه با کاغذ به نظر می رسد. اگر پوست شما به رنگ زرد، سبز یا قهوه ای مایل به زرد باشد، احتمالا دارای یک پوست گرم است. اگر پوست شما صورتی، شفاف و یا آبی رنگ باشد، پس شما یک تن پوست سرد دارید. اگر پوست شما خاکستری یا خاکستری به نظر می رسد، پس شما یک تن پوست خنثی هستید. اگر وضعیت پوستی مثل آکنه، روتسیا دارید یا اگر به شدت دمیده شده اید، از یک دوست بخواهید تا از تست کاغذ بر روی صورت پشت گوش خود به جای آن استفاده کند، که کمتر احتمال دارد تحت تاثیر این متغیرها قرار گیرد.

بعد، کف دست خود را بالا ببرید و زیرچشمی در رگهای خود را در دست و مچ بریزید. اگر رگه های شما آبی یا بنفش باشد، پوست شما سرد است. اگر آنها به رنگ سبز ظاهر شوند، پوست شما گرم است. اگر سخت است که به یکی از راه ها و یا دیگران بگویید چه رنگی آنها را ترجیح می دهند، پوست شما خنثی است.

چگونه پوست شما به خورشید واکنش نشان می دهد؟ افرادی که به راحتی به جای سوزاندن خارش می کنند معمولا دارای پوست های گرم هستند. افرادی که به جای گردهافشانی رایت می کنند معمولا دارای پوست های خنثی هستند، هر چند گاهی اوقات زنان با پوست سیاه، پوستی که نمی سوزند نیز می توانند تحت فشار قرار بگیرند. افرادی که خنثی هستند ممکن است در مورد دوختن یا سوزاندن در هر دو گروه قرار گیرند اما نیترول ظاهری ظاهری از پوست زیتون، زرد و نارنجی نخواهد داشت
.

رنگ های ،رنگ پوست گرم
 
اگر تنهای گرم و تند داشته باشید،. برای شما، بهترین رنگ ها بازتاب های غنی از طبیعت هستند.  گرم چرخ رنگ، باید به قرمز، هلو، مرجانی، نارنجی، کهربا، طلا و زرد تبدیل شود. شما همچنین باید هنگامی که "گرمتر" نسخه های رنگ های سرد، مانند زیتون، قارچ، ارکیده و قرمز بنفش را می پوشید، نگاه کنید. Neutral هایی که برای شما مناسب است شامل تپه، کاپوچینو، کرم و قارچ خاکستری هستند. از رنگ های شاد مانند بلوز های یخی یا جواهرات مانند جواهرات یا یاقوت استفاده نکنید، زیرا آنها می توانند شما را بشویند و پوست شما را خاکستری کند.

رنگ برای لحظات خنک پوست
 
 بهترین رنگ های شما در انتهای سرد طیف هستند و از عمق اقیانوس و عمق  بلوز روشن، زمرد و بنفش عمیق، به همراه سایه های یخ زده ی اسطوخودوس، یخ آبی یا صورتی به نظر می رسد. در طرف گرم، شما می توانید به ، قرمز روشن قرمز، و یا زرد بسیار کم رنگ تبدیل کنید. با نیترول، شما می توانید خاکستری سرد، روشن سفید و دریایی سنگ. سعی کنید برای جلوگیری از نارنجی، قرمز گوجه فرنگی و زردی قوی، که می تواند به طور کامل با پوست شما مواجه شود.
 
رنگ های بی رنگ پوست
 
رنگ های بی رنگ پوسترنگ خنثی شما شما را در یک باشگاه منحصر به فرد با جولیان مور، آنجلینا جولی، جولیا رابرتز و کری واشنگتن قرار می دهد. به عنوان یک خنثی، می توانید هر چیزی را روی چرخ رنگی بپوشانید - اما معمولا بهتر است به جای رنگ های روشن تر از رنگ های نرم شده یا خاموش استفاده شود. رنگ هایی مانند صورتی گرد و خاکی، ژید سبز، زرد قرمز مایل به زرد یا آبی لگو را انتخاب کنید. برای رنگ های خنثی، به سفید پوستان، قهوه، قهوه ای متوسط و سیاه تبدیل شود. رنگ های اشباع شده مانند آبی و قرمز رنگ می توانند لحن خنثی پوست خود را خنثی کنند، اما یک استثنا بزرگ برای این وجود دارد: هرگز نترسید که یک قرمز روشن و واقعی درست کنید - به نظر شما شگفت انگیز است.
 
رنگ برای همه
 
تعدادی از رنگ ها وجود دارد که به هر تن پوستی عالی نگاه می کنند، زیرا آنها تعادل کامل گرم و سرد را فراهم می کنند که با پوست شما در تماس نیست. سفید خالص با پوست هر فرد عالی می شود. اگر متوجه شوید که یک لباس سفید به نظر شما کاملا درست نیست، نگاهی به آن در نور طبیعی نگاه دارید و اطمینان حاصل کنید که در حقیقت، احساسات سرد یا گرم وجود ندارد که ممکن است در ستون دیده نشود. صورتی ملایم روشن هر رنگ پوست را روشن می کند و نور طبیعی آن را از بین می برد. تیل با ترکیبی کامل از آبی و سبز می تواند توسط هر کسی پوشیده شود و یک سایه بزرگ تابستانی یا زمستانی است. اگر می خواهید به تاریکی بروید، بنفش بادمجان را امتحان کنید، که مانند خنثی عمل می کند و پوست شما را بدون غلبه بر آن، تشدید می کند
.
 
 
 

 


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاه


کانال تلگرام چارقد


فروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان