آموزش مدل های بستن روسری به عنوان سربند


آموزش مدل های بستن روسری به عنوان سربند

علاوه بر پوشیدن شال و روسری ها برای پوشش سر می توان از ان ها به برای مدل دادن به مو ها و تیپ خود استفاده کرد. امتحان کنید پشیمان نخواهید شد.
اگر به میهمانی دعوت شده اید و وقت یا حوصله ی صاف یا حالت دادن به مو های خود را ندارید می توانید با آگاهی از مدل های ممکن به راحتی به استایل خود جلوه دهید. برای اینکار حتما لازم نیست که شال یا روسری مخصوص داشته باشید حتی می توانید از روسری و شال های قدیمی خود که مدت هاست در گوشه کمد لباس هایتان بی استفاده مانده اند استفاده کنید.
در زیر چندین مدل به همراه آموزش برای شما ارائه می دهیم :.
مدل 1:
روسری یا شال خود را از جلوی سر به سمت پشت برده و در همان جا گره بزنید. به طوریکه فقط پیشانی . بالای سر شمارو پوشش دهد و در پشت سر به طور آویزان قرار بگیرد.
مدل2:
یک شال را برداشته و از آن یک کش محکم را عبور داده به طوری که کش بخشی از شال را جمع کند. حال قسمت جمع شده به وسیله کش را بر روی فرق سر خود قرار دهید و ادامه ی شال را پشت سر خود گره بزنید. در صورت تمایل می توانید پایین شال را از طرفین شانه ها به طرف جلوه قرار دهید. همجنین اگر موهای کم پشتی دارید این مدل موهای شما را به زیبایی پوشش می دهد.
مدل3:
اوصولا برای جمع کردن جلوی موها از تل و هدبند و ... بسیار کمک می گیریم که ممکن است طرح های آن ها یکنواخت و معمولی به نظر بیاید. راهکار مناسب آن می توان از یک شال یا روسری رنگارنگ یا با طرح های متنوع و متناسب با لباس خود بهره گرفت. اگر روسری با عرض کمتری استفاده شود جلوه بیشتری خواهد داشت چراکه پشت سر خیلی اضافه ندارد. برای اینکار اول روسری را تا کرده و به عرض دلخواه خود تنظیم کرده و پس از آن از بالای سر دقیقا بالای موها به پشت سر برده و گره بزنید. این مدل بهترین مدل برای موهای نامرتب است.
مدل4:
ابتداعرض شال به اندازه دلخواه خود تنظیم کنید سپس برخلاف مدل های قبل اینبار شال یا روسری را از پشت سر دقیقا زیر موها به طرف جلو آورده  و گره بزنید. و می توان از انواع مدل های گره زدن در این مدل استفاده کرد که مدل پاپیونی پیشنهاد می شود..
مدل5:
شال مورد نظر را به عرض دلخواه تا کرده، آن را از پشت سر به جلوی پیشانی بیاورید و یک گره ساده بزنید. همچنین ادامه شال را پشت سر برده و یک گره نیز پشت سر بزنید. اگر شال بلند بود دنبال شال را می توانید از روی شانه به جلو بیاورید.
 
    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاه


کانال تلگرام چارقد


فروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان