مرکز فروش عمده روسری ترکمن اصل

مرکز فروش عمده روسری ترکمن اصل

فروش عمده روسری های ترکمنی پشمی اصل و روسری های ترکمنی قواره بزرگ در سایت این امکان فراهم شده است تا بدون واسطه به همکاران در سراسر کشور ارسال شود

 

ادامه مطلب


چندراه حل مفیدبرای زمانی که نمی توانید بخوابید

چندراه حل مفیدبرای زمانی که نمی توانید بخوابید

بر اساس پیشنهادات دانشمندان و پژوهشگران می‌توان با رعایت نکاتی همچون استفاده از تمرینات ورزشی، خوردن شام زودهنگام، استفاده از تشک مناسب و ایجاد محل آرامش برای خواب، مشکل بی‌خوابی را حل کردهودر ادامه با این کاربرد ها آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب


بهترین رنگ لباس برای تُن پوست

بهترین رنگ لباس برای تُن پوست

چه چیزی سبب می شود مردم رنگ های تلخ و شیرین برای رنگ پوست خود داشته باشند و چگونه می توان تعیین کرد که کدام رنگ برای شما بهتر است؟ ما فقط یک لحظه به شما می گوییم، اما سعی کنید به یاد داشته باشید که این قوانین در سنگ قرار نمی گیرند. اگر دوست دارید رنگی که برای شما مناسب نیست، این بدان معنا نیست که شما مجبورید از آن استفاده نکنید! به جای استفاده از آن به عنوان یک رنگ مشکی، با استفاده از یک کمربند، روسری، کفش یا کیف دستی، از آن استفاده کنید.

 

ادامه مطلب


اصول نقاشی روی پارچه

اصول نقاشی روی پارچه

 
پارچه لایه‌ای نرمش‌پذیر است که از شبکه‌ای ازنخ ها یا الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده‌است؛ که نوع نخ ها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آن‌ها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را بوجود می‌آورد. پارچه را از روش‌هایبافت تاری ،بافت حلقوی (کش‌بافی یا قلاب بافی)، روشهای بی بافت، گره زدن تولید می‌شود.
پارچه‌ها از نظر مواد بکار رفته انواع گوناگون دارند از جمله پنبه‌ای (نخی)، پشمی، ابریشمی. غیره. به بخشی از بازار که پارچه‌فروشی‌ها در آن قرار دارند بازار بزازها گفته می‌شود.
برای نخستین بار پارچه پنبه‌ای در حدود ۱٬۹۰۰ پیش از میلاد توسط تمدن دره سند در آسیای جنوبی بافته شد.

ادامه مطلب
چندین مدل استفاده از روسری

چندین مدل استفاده از روسری

روسری ها و شال ها و حتی دستمال سر ها همگی سرپوش هایی هستند که بانوان با آنها سروکار دارند. بجز استفاده معمولی از روسری ها می تواند از آن ها استفاده دیگر نیز داشته باشید.در ادامه با این کاربردها آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب


شیک پوشی متناسب با اندام ها

شیک پوشی متناسب با اندام ها

شیک پوشی همواره قوانینی دارد که با به کار بردن آن قوانین شما به راحتی می توانید در رده شیک پوشان قرار بگیرید. برای اکثر خانم‌ها اتفاق افتاده است که روزهایی مجبورند، تا شب به کارهای مختلف پرداخته و در پایان هم در یک مهمانی حاضر شوند ولی این مسئله شیک‌پوشی شما را زیر سؤال نخواهد ‌برد.

ادامه مطلبصفحه 1 از 17