درمان غبغب با ورزش

درمان غبغب با ورزش

ا پیر شدن بدن، قابلیت ارتجاعی پوست کاهش یافته و یا حتی از دست رفته داده که دچار افتادگی می شود و همچنین از قدرت و حجم عضله پلاتیسما که در زیر فک تا انتهای گردن قرار گرفته کاسته می شود  همچنین از دست دادن میزان قابل توجهی از وزن باعث شل شدن پوست اطراف گردن می شود و این مسئله سبب افتادگی پوست در زیر گردن و ایجاد غبغب می گردد

ادامه مطلب


 روش های طبیعی و خانگی درمان سرفه و گلو درد

روش های طبیعی و خانگی درمان سرفه و گلو درد

سرماخوردگی در هر فصلی سرفه و گلو درد به دنبال خود به همراه دارد که همه ی افراد به پزشک مراجعه نمیکنند و از روش های طبیعی و خانگی استقبال می کنند. روش های طبیعی نیز مفید بوده و در صورتی که با اطلاع کامل از مقادیر و زمان های مصارف آنها عمل شود بهبودی کامل را به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب


زیاد نشستن خوب یا بد

زیاد نشستن خوب یا بد

شاید تا کنون شما نیز بر این تصور بوده اید که نشستن بی خطر ترین کار دنیاست! ولی واقعیت خلاف آن است و نشستن برای سلامتی شما بسیار خطرناک بوده است، حتی با ورزش کردن نیز نمی توان، اثرات آن را خنثی کرد. زندگی ما به عنوان یک انسان بیشتر ایستاده بوده است. اما با آمدن تلویزیون، سینما، کامپیوتر و مشاغل پشت میز نشینی مثل کارمندی بیشتر از هر زمان دیگر اجبار به نشستن کرده است. به همین علت عوارض آن کم کم شروع می‌شود…

ادامه مطلب


مضررات نور فلاش دوربين بر نوزاد

مضررات نور فلاش دوربين بر نوزاد

نور فلاش دوربین‌های عکاسی یا موبایل برای نوزاد تازه متولد شده که که چشمان حساسی دارد آزاردهنده هستند ولی هنوز این آسیب اثبات نشده است که فلاش عکسبرداری چشمان نوزاد را کور یا نابینا کند.
با این حال احتیاط نسبت به آن ضروری است.

ادامه مطلب


خواص درمانی آب زرشک

خواص درمانی آب زرشک

کم و بیش همگان با زرشک آشنا بوده و در وعده های غذایی خود جای داده اند. آب زرشک را با خاصیت تصفیه کنندگی خون شناخته شده است که علاوه بر آن نیز خواص اعجاز انگیز بسیاری نیز دارا می باشد که اطلاع از آن بی تاثیر نخواهد بود.

ادامه مطلب
چهره دوگانه خاکشیر

چهره دوگانه خاکشیر

 این روزها کمتر کسی با خاکشیر غریبه بوده و از خواص بی نظیر آن غافل ! اکثراً با گرم شدن هوا به یاد شربت خاکشیر می افتند. درسته خاصیت ضد گرمازدگی فوق العاده ای دارد اما خواص بی نظیر دیگیری نیز داشته که آگاهی از آن بسیار مفید است.

ادامه مطلبصفحه 1 از 6