پوز و استایل در عکاسی 3

پوز و استایل در عکاسی 3

یکی از قسمت های جذاب در دنیای مد و فشن ، فعالیت در  کار مدلینگ است که همیشه از بهترین سخت ترین و پر طرفدارترین قسمت های صنعت بزرگ مد بوده و هست که فرایند مدلینگ و انتخاب مدل و آموزش و معرفی به برندها و طراحان برتر  و غیره که این  گرایشها از یک پروسه بی نهایت پیچیده و در سطح بین المللی بشمار می آید

ادامه مطلب


نکاتی برای خوش عکس بودن

نکاتی برای خوش عکس بودن

همه ی افراد بلا استثنا خوش عکس هستند. شاید عجیب به نظر برسد این مطلب ولی صحت دارد. البته در صورتی که نکات لازم رعایت شود. برای خوب جلوه کردن در عکس ها موارد و نکات بسیاری مطرح شده است حتی شاید خود شما نیز از آن ها آگاهی داشته باشید ولی نسبت به آنها بی توجه بوده اید. یکی از پارامترهای اصلی این موضوع بحث طبیعی جلوه کردن در عکس ها است.

ادامه مطلب


پوز و استایل در عکاسی 2

پوز و استایل در عکاسی 2

امروزه با پیدایش شبکه های مجازی و اشتراک عکس ها خیلی ها علاقمند به صنعت مدلینگ شده و خیلی ها راغب به عکاسی شده اند. شاید به نظر برسد مدلینگ و عکاسی کاری آسان بوده است اما در عکاسی حتی در عکس های ساده هم یک سری قوانین و نکات هست که باعث میشه با رعایت آن عکس ها زیباتر شده و شمارو به مدلینگ نزدیک کند. برای آگاهی داشتن از این قوانین و نکات با ما همراه باشید.

ادامه مطلب


فروشگاه اینترنتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

فروشگاه اینترنتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه با گسترش اینترنت و رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی، باعث به وجود آمدن تعاملات اقتصادی بسیاری بین کاربران اینترنت، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است. قابلیت هایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود خارج کرده و دنیای تازه ای را به روی تاجران و مشتریان گشوده است. 
از طرفی با بوجود آمدن شبکه ها و فروشگاه های اینترنتی، دیگر بسیاری از کارها از همین طریق انجام می شود که باعث سرعت بخشیدن به انجام امور و صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود. به گونه ای که هر روز شاهد بوجود آمدن فروشگاه های اینترنتی جدید و کارآمدتر می باشیم تا از این طریق مردم بتوانند از میان کالاهای متفاوت و گوناگون کالای خود را انتخاب کرده و خریداری نمایند.     

ادامه مطلب


رازهایی درباره مردان

رازهایی درباره مردان

زنان در روابط خود با مردان باید شناختی در مورد آن ها داشته باشند. برای حفظ تعامل و بهبود بخشیدن به روابط این شناخت ضروری است. زنان باید بدانند که مردها با جنسیتی مخالفی دارای یک سری ویژگی ها و خصیصه هایی بوده اند که شاید برای زن ها ناشناخته بوده باشد.

ادامه مطلب


پوز و استایل در عکاسی

پوز و استایل در عکاسی

پوز یا ژست گرفتن همان زبان بدن است. انگشتي كه به جايي اشاره می کند، شانه هاي افتاده، سر پايين و... هر یک مي تواند بيانگر حالات و خصوصيات شخصيتي شخص باشد. اصولاً ژست گرفتن سوژه را عكاس مي بيند و كنترل مي كند و بايد به سوژه خود آموزش دهد که چطور احساسات خود را در تصوير به نمايش بگذارد و حتي به اين روش مي توان از شخصيتي متفاوت از فرد به نمايش گذاشت.

ادامه مطلب


نکات کدبانوگری

نکات کدبانوگری

آشپزی از آن دسته کارهایی است که هرچقدر هم در آن توانا و ماهر بوده باز دانستن نکات جدید و کاربردی برای آن بی تأثیر نبوده است.

ادامه مطلبصفحه 1 از 7