تابلو فرش
  • تابلو فرش

  • کد کالا : 4878           4001 بار
  • قیمت: 1,200,000 تومان

  • وضعیت موجودی : موجود
 

برای کسب اطلاعات بیشتر یا در صورتی که سوالی دارید با تلگرام کارشناس فروش در میان بگذارید

جنس کالا:

ابریشم

اندازه کالا:

110*90

توضیحات کالا

  • تابلو فرش گل که هم تار و هم پود آن ابریشم می باشد که کاملا به صورت دستبافت می باشد فریم این تابلو فرش کاملا از چرم و سفارشی اماده شده است

حسین تقیان 1395/4/24 22:40:46

واقعا قشنگه عالیه سایت شما خوبه چیشنهاد من اینه که خودتون یک کارگاه قالی بافی (تابلو فرش) بزنید و طرح های ان ها را در سایت بذارید برای فروش و یا یک سری طرح بگذارید که در استان خودتان بتوانید مهارت های ان را اموزش دهید به نظر من بیشتر روی تابلو فرش ها مانور بدهید سود بیشتری خواهید کرد. با تشکر از سایت خیلی خیلی ممنون

آی سن 1395/4/23 12:56:46

واقعا قشنگه عالیه

Ali reza 1395/4/20 16:36:24

با سلام سایت شما خوبه چیشنهاد من اینه که خودتون یک کارگاه قالی بافی (تابلو فرش) بزنید و طرح های ان ها را در سایت بذارید برای فروش و یا یک سری طرح بگذارید که در استان خودتان بتوانید مهارت های ان را اموزش دهید به نظر من بیشتر روی تابلو فرش ها مانور بدهید سود بیشتری خواهید کرد. با تشکر از سایت شما

سعید 1395/3/19 5:7:57

خیلی تابلو قشنگیه. وجودش روی دیوار خونه ، زیبایی خاص به خونه میده.

alireza 1395/3/10

بهبه چه تابلوي زيباي مباشد عالي

توجه : HTML بازگردانی نخواهد شد!

ارسال از طریق اداره پست یا بصورت تیپاکس و یا ترمینال اتوبوس انجام می گیرد

در صورتی که خرید بصورت پرداخت آنلاین انجام گیرد هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد که به مجوع قیمت اضافه خواهد شد ما این امتیاز را به خریداران فروشگاه که مبلغ را بصورت آنلاین پرداخت نمایند قائل می شویم که از هر شهری که باشند چه دور چه نزدیک هزینه ارسال را 7000 تومان در نظر می گیریم

در صورتیکه خرید بصورت انتقال کارت به کارت باشد مشتری مختار است که هزینه پستی را هنگام انتقال مبلغ کالا به همراه مبلغ کالا انتقال دهد یا اینکه هزینه پستی را درب منزل به مامور پست تحویل نماید.

روشهای مختلف ارسال
1- پست ویژه ( تحویل 1 تا 2 روز کاری ) :در این روش ارسال اگر سفارش خود را تا قبل از ساعت 12 هر روز ثبت کنید محصول خریداری شده روز بعد از خرید تحویل مشتری خواهد شد و اگر سفارش بعد از ساعت 11 ثبت گردد تحویل کالا 2 روز به طول خواهد انجامید.
2 - پست پیشتاز ( تحویل 2 تا 4 روز کاری ) : در ارسال پست پیشتاز بسته به محل تحویل کالا ، دریافت توسط مشتری از 1 روز تا 5 روز کاری متغیر خواهد بود.
3 - تیپاکس ( تحویل 1 تا 3 روز کاری ) : مشتریان تهران و شهرستان می توانند از این سرویس استفاده کنند و سفارش خود را طی 24 ساعت تا 72 ساعت کاری از تاریخ سفارش دریافت کنید . می توانید در لینک زیر فهرست شهرهایی که توسط تیپاکس سرویس دهی می شوند را مشاهده کنید.
لیست شهرهایی که در آنها سرویس تیپاکس ارائه می شود 
4- ارسال با باربری یا اتوبوس ترمینال ( تحویل 1 روز کاری ) این مورد در مواقعی قابل استفاده است که مشتری تعجیل در گرفتن مرسوله داشته باشد. در این روش هزینه از ترمینال تا مقصد به عهده مشتری محترم می باشد. (در صورت هماهنگی شخصی توسط شما و راننده یا ترمینال بار سریع تر به دست شما خواهد رسید )
زمان ارسال سفارشات
سفارشاتی که قبل از ساعت 15 ثبت شوند در همان روز آماده ارسال خواهند بود . سفارشاتی که بعد از ساعت 15 ثبت شوند در روز کاری بعد ارسال خواهند شد. زمان دریافت سفارشات بستگی به سرویس ارسالی که شما اتخاب می کنید دارد.
مغایرت در سفارش یا آسیب کالا
اگر بعد از دریافت سفارش متوجه مغایرت در کالا و یا آسیب و پارگی در سفارش خود شدید باید تا 24 ساعت مشکل خود را با بخش پشتیبانی مطرح نمایید تا روند تعویض کالا برای شما توضیح داده شود . در صورت موجود نبودن کالایی که مغایرت دارد و یا آسیب دیده است با هماهنگی وجه سفارش به حساب بانکی شما عودت داده خواهد شد.

محصولات مرتبط