چه رنگی برای اتاق خواب مناسب است؟

چه رنگی برای اتاق خواب مناسب است؟

بارها شده است که زمانی که می خواهیم رنگ اتاق ها را عوض کنیم دچار سردرگمی می شویم که چه رنگی را انتخاب کنیم. بیشتر به این موضوع دقت می کنیم که کدام رنگ بیشتر با وسایل خانه هماهنگی دارد؛ در حالیکه رنگ ها  تاثیر زیادی را بر روان انسان ها دارند. این موضوع در مورد اتاق خواب بیشتر حائز اهمیت است چون بعد از کار روزانه و مشغولیت های ذهنی که در روز داریم اتاق خواب مکانی است که می خواهیم تمام این خستگی را به آرامش تبدیل کند پس از اینرو رنگ اتاق خواب تاثیر زیادی به سرحالی در صبح و آغاز یک روز نو دارد.


اتاق خواب

به طور میانگین رنگ اتاق خوابی که به رنگ آبی است و افرادی که شب را در آن اتاق به سر می برند مدت خواب آنها به طور تقریبی بین 7ساعت و 52 دقیقه می باشد. در واقع رنگ آبی، رنگی است که آرامش را قبل از خواب به بدن منتقل می کند و همچنین باعث کاهش فضار خون می شود.

اتاق خواب

افرادی که اتاق خواب آنها به رنگ آبی نسبت به سایر افراد دارای خواب عمیق تر هستند و زمان بیدار شدن آنها منظم تر است و در روز احساس شادی بیشتری می کنند.

اتاق خواب


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شما


Lizabeth      

Happy New Year Marit! And how can I resist a give-away! :). You sure have been knitting. I have a bright red neweracmkr, similar to the one you made and I use it for the coldest days. Superb!Caden      

Kloka ord!Här spelar sommaren som Modo ungefär, dvs förlorar i fÃg¤lÃrn¶ning...Det blÃ¥ser och regnar pÃ¥ diagonalen.Myser med ljus, en whisky och en spännande bok.
ثبت دیدگاه


پشتیبانی