برند تا برند(5)

برند تا برند(5)

تاکنون در مورد 4 برند صحبت کردیم که در دنیای مد و فشن حرف اول را می زنند و در گردانه رقابت مد وفشن همیشه جزو سردمداران بوده اند. امروز می خواهیم با برند Fendi آشنا شویم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.
برند Fendi (فندی) شرکت ایتالیایی است که در زمینه طراحی و تولید لباس و کالاهی لوکس فعالیت می کند. این شرکت در سال 1925 توسط ادل و ادواردو فندی(Adele and Edoardo Fendi) در رم ایتالیا تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به تولید و فروش وسایلی که از خز و چرم ساخته شده بود می پرداخت.

فندی

از سال 1946 به بعد 5 خواهر به نام های پائولا، آنا، فرانکا، کارلا و الدا(Paola, Anna, Franca, Carla , Alda) به این شرکت ملحق شدند که هرکدام از آنها کمک شایانی برای پیشرفت و رشد شرکت کردند.
در سال 1965 کارل لاگرلفیلد(Karl Lagerfeld) به عنوان کارگردان هنری (خلاق) برای لباس های خز دار و آماده به این شرکت ملحق شد.
در سال 1994 سیلویا ونتورینی فندی (Silvia Venturini Fendi) دختر آنا به این شرکت ملحق شد. او به عنوان کارگردان هنری(خلاق) برای خط تولید پوشاک مردان و لوازم تزئینی پیوست.

فندی

در سال 2014 برند فندی شروع به ساخت هواپیماهایی کوچک کنترل از راه دور برای catwalk fashions کرد.
برند Fendi برای بازسازی و مرمت فواره Trevi در شهر رم 2.7 میلیارد دلار هزینه کرد. این فواره یکی از آثار مهم تاریخی ایتالیا به شمار می رود که توسط نیکولا سالوی (Nicola Salvi) ساخته شده است.

فندی


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاهفروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان
تلگرام