برند تا برند(4)

برند تا برند(4)

تا امروز با برندهای Gucci ، LV و Chanel آشنا شدیم که از کجا کار خود را آغاز کرده اند و به اینجا رسیده اند و جایگاه خود را حفظ کرده اند. امروز می خواهیم با برند Burberry  آشنا شویم.
برند Burberry یا بربری شرکت کالای لوکس و خانه مد بریتانیایی است که در زمینه طراحی، تولید و توزیع پوشاک، لوازم آرایشی، عینک های آفتابی، لوازم جانبی، عطر و ترکیبات معطر فعالیت می کند.
 
بربری
 
شرکت بربری توسط توماس بربری(Thomas Burberry) تاسیس شد.
توماس بربری در سال 1835 در دهکده بروکام گرین متولد شد. قبل ازآنکه فروشگاه بربری  را در سال 1856 در شهر بیسینگ استاک (Basingstoke) باز کند مشغول شاگردی در یک پارچه فروشی محلی بود.
توماس متوجه شد که بعد از تاسیس این فروشگاه نیازمند ترفیع آن می باشد. وی در تلاش بود تا ارل کیچنر(Earl Kitchener) و لرد بیدن پوول(Lord Baden-Powell) رامتقاعد کند تا لباس های ضد آب او را امتحان کنند. بعد از این موفقیت برند بربری توسعه پیدا کرد و به یکی از معروف ترین برندهای لباس در انگلستان تبدیل شد.
توماس بربری در سال 1926 در شهر هوک(Hook) در نزدیکی بیسینگ استاک در خانه شخصی خود در سن 90 سالگی درگذشت.

بربری

این شرکت در حال حاضر علاوه و بر طراحی و تولید کالا، مالک 497 بوتیک و شعبه فروش در 50 کشور جهان می باشد.
در سال 2013برند  Burberry از سوی شرکت interbrand در رتبه 77 در بین 100 برند معروف جهان قرار گرفت اما در سال 2014 و 2015 به جایگاه 73 رسید و در طی این دو سال این جایگاه را حفظ کرد که در واقع نشان دهنده سیر صعودی می باشد.

بربری


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاهفروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان
تلگرام