برند تا برند (2)

برند تا برند (2)

در مقاله قبلی در مورد برند Gucci و گوچیو گوچی و اینکه این برند کار خود را از کجا شروع کرد صحبت کردیم. برندی که امروز می خواهیم در موردش بیشتر آشنا شویم  برند Louis Vuitton یا LV است. همه ما این برند را براساس کالاهای لوکسی که عرضه می کند می شناسیم. برند Louis Vuitton یکی از پیشروهای صنعت مد در جهان است، که تاریخچه این برند از زمانی شروع شد که در سال 1854 لویی ویتون(Louis Vuitton)که پسر یک نجار بود، این شرکت را تاسیس کرد. لویی با ساختن چمدان، کیف، ساک سفری و وسایل مورد نیاز مسافرت، نام خود را بر سر زبان ها انداخت. در آن زمان، تنها اشخاص بسیار ثروتمند جامعه توانایی مالی رفتن به سفر در تعطیلات را داشتند.
در سال 1892، لویی ویتون در گذشت و مدیریت شرکت به پسرش واگذار شد. بعد از مرگ پدر جورج ویتون با شرکت کردن در نمایشگاه جهانی شیکاگو در سال 1893، مبارزاتی را برای تبدیل کردن شرکت به یک شرکت جهانی را آغاز کرد. در سال 1896، شرکت طرح افسانه ای خود را بیرون داد و امتیاز آن را در دنیا ثبت کرد.

لویی ویتون
این شرکت طیف وسیعی از کالاهایی لوکس را تولید و عرضه می کند، این محصولات شامل کالاهای چرمی، لباس های آماده، کفش، ساعت طلا و جواهر، لوازم جانبی، عینک آفتابی، انواع کیف و چمدان، نوشت افزار و کتاب می باشند.
 
لویی ویتون

برند Louis Vuitton یکی از 100 برند معروف در دنیا است که تا کنون این مقام را حفظ کرده است. ارزش این برند در سال 2012 معادل 25.9 میلیارد دلار برآورده گردید و در سال 2015 ارزش این برند به 22.3 میلیارد دلار رسید و جزو با ارزش ترین برندها در سال گذشته بوده است. براساس آماری که شرکت Interbrand در سال 2015 اعلام کرده بود برند Louis Vuitton در جایگاه 20 قرار داشت که نسبت به سال 2014 یک رده سقوط کرده بود.


لویی ویتون


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاهفروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان
تلگرام