با کمترین هزینه زیباترین دکوراسیون را داشته باشیم

با کمترین هزینه زیباترین دکوراسیون را داشته باشیم


زمانیکه حرف از تغییر دکوراسیون یا فضای اتاق می شود ناخودآگاه با خود فکر میکنیم که هزینه گزافی را برای تغییر دکوراسیون باید بدهیم و منصرف می شویم، اما گاهی لازم نیست که هزینه زیادی خرج کنیم تا فضای خانه را زیبا کنیم، فقط کافی است تا با  گرفتن چند ایده، سلول های خاکستری مغزمان به جنب و جوش بیفتند و نیمکره سمت راست یک حرکتی بخود بدهد تا خود طراح حرفه ای برای خانه خود باشیم. پس تا پایان مقاله امروز همراه ما باشید.
اول کار به قلب خانه که آشپز خانه است می پردازیم. گرفتن یک تخته سیاه و پرچ کردن آن به در کابینت باعث می شود که یک دفترچه یاداشت مخصوص به آشپزخانه را داشته باشیم. این تخته باعث می شود تا لیست موادی را که لازم داریم را بروی آن بنویسیم یا شماره تلفن، اندازه قاشق های مخصوص آشپزی و هرکدام را در جای خود آویزان کنیم. این گوشه ای از این موارد بود.


آشپزخانه

حالا نوبت اتاق نشیمن است.همه می دانیم که نگاه کردن به یک دیوار خالی بسیار کسل کننده است و این را هم خوب می دانیم که عکس های زیادی داریم که لحظات شیرینی را برای ما تداعی می کنند یا عکس هایی که به صورت هنری گرفته ایم پس حدس بزنید که چکار می توانیم بکنیم  با دیواری که هیچ تزیین ندارد و عکس های زیادی که منتظر دیده شدن هستن؟ حدس زدید، بله یک آلبوم دیواری که هر وقت خسته ی کار هستیم یا حوصله کاری را نداریم با دیدن این عکس ها لبخندی گوشه لبمان بشیند وانرژی دوباره ای را به ما ببخشد.

نشیمن

حالا نوبت کدام اتاق است؟ نوبت اتاق خواب. کمی که فکر می کنم باید کمی سرکیسه را شل کرد یا نه سری به کمد لباس بزنیم شاید لباس هایی باشد که دیگر از آنها استفاده نمی کنیم شاید بخاطر طرحشان که دوست نداریم یا به هر دلیلی شاید بعضی از آنها مناسب برای رو بالشتی باشند پس باز هم نیازی به هزینه کردن نبود.

اتاق خواب

حالا نوبت کجاست؟ ورودی. خب حالا فکری برای اینجا بکنیم زمانیکه خسته از سر کار بر می گردیم نیاز داریم تا مانتو، کت، چادر و کیف خود را آویزان کنیم. برای اینکه وسایل مان را در جای  خوبی آویزان کنیم کمی سلیقه بخرج می دهیم و به دوران خوش کودکی بر می گردیم هر طرحی را که دوست داشتید را نقاشی کنید سپس جا لباسی را به جای اولش ثابت کنید حالا ورودی خانه هم زیبا شد.

ورودی

فکر میکنم که تا اینجای کار ایده های زیادی به ذهنتان رسیده باشد تا مابقی اتاق ها را با ایده های خود تزیین کنید.


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شما


Kristanna      

A perfect reply! Thanks for taking the trulboe. http://rqertrwh.com [url=http://zvieuepsl.com]zvieuepsl[/url] [link=http://pipdhheibj.com]pipdhheibj[/link]


پاسخ به دیدگاه Kristanna توسط مدیر سایت      

your welcome,that links you send did not work so please do not send them.Thanks


Blaze      

I tried taking a look at your blog on my cenlohple and the design doesnt seem to be correct. Might wanna check it out on WAP as well as it seems most cellular phone layouts are not really working with your web page.


پاسخ به دیدگاه Blaze توسط مدیر سایت      

ok, we will check.


علی      

اموزنده و جالب بود
ثبت دیدگاهفروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان
تلگرام