برند Wibo

برند Wibo

برند ویبو (Wibo) فعالیت خود را در سال 1989 میلادی در کشور لهستان آغاز نمود، از همان ابتدای فعالیت به صورت تخصصی شروع به تولید لوازم آرایشی با کیفیت نمود. برای چندین سال متوالی محصولات آرایشی این برند رتبه اول از نظر فروش، محبوبیت و کیفیت را در کشور های اروپایی داشت.
ویبو هم اکنون محبوب ترین برند تجاری لوازم آرایشی در بازار لهستان است.
محصولات آرایشی ویبو بخش وسیعی از محصولات موجود در بزرگترین داروخانه ها و فروشگاه ی موجود در لهستان و سایر کشورها را تشکیل می دهد. این برند همچنین مجموعه ای از لوازم آرایشی بهداشتی و پک های مخصوص آرایشی را برای رقابت با سایر برند های معتبر دینا به کشور های خارجی صادر میکند.
نمایندگی های متعدد این برند در نقاط مختلف درصد بالایی از فروش این شرکت را تشکیل می دهند. در حال حاظر نیز شرکت های معتبر متعددی در بازارهای غربی مانند آلمان به صورت رقابتی در تلاش برای اخذ مجوز و حق امتیاز برای فروش محصولات این شرکت در کشور خود هستند.
برند ویبو با انبوهی از دانش، تجربه و دستاوردهای متعدد همچنان در حال پیشرفت و رقابت در بازار جهانی است.
برند ویبو تاکید زیادی بر توسعه فناوری تولید مدرن برای اطمینان از تولید لوازم آرایشی با کیفیت بالا دارند، و با استفاده از راه حل های نوآورانه فناوری سعی بر این دارد تا مشتریان را با طیف گسترده و متنوعی از محصولات جدید در بازار پشتیبانی کند.
تولید محصولات با کیفیت بالا، همراه با قیمت مقرون به صرفه، این شرکت را قادر به رقابت با برندهای بین المللی مشهور در جهان کرده است.
 


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاهفروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان
تلگرام