انتخاب لباس به سبک بازیگران مشهور

انتخاب لباس به سبک بازیگران مشهور

برای همه ما اتفاق افتاده که در زمان انتخاب و خرید لباس گیج می شویم و نمی دانیم چه نوع لباس و طرحی را براساس هیکل انتخاب کنیم. امروز قصد داریم سبک انتخاب لباس بازیگران مشهور را براساس نوع هیکل بررسی کنیم.
 

ادامه مطلب

رنگ و شخصیت شما

رنگ و شخصیت شما

سبز: کنجکاوی
در حال حاضر پر طرفدارترین رنگ برای دکوراسیون سبز است که مظهر طبیعت است. برای چشم، سبز ملایم ترین رنگ است و می تواند قدرت دید را افزایش دهد. رنگ سبز نشاط آور و آرامش بخش است. مردم انتظاردارند افرادی که در تلویزون ظاهر می شوند در ” اتاقهای سبز رنگ” باشند تا آرامش یابند. بیمارستانها اغلب ازرنگ سبز استفاده می کنند چون این رنگ به بیماران آرامش می دهد.در قرون وسطی پرندگان سبز رنگ بودند که مظهر باروری است سبز تیره مربوط به مردان و محافظه کارانه است و نشان دهنده ثروت است.
رنگ سبز طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید زندگی با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید روابط شما با دیگران بر پایه ی اصول و قرارداد است. دوست ندارید که در زندگیتان حوادثی به وقوع پیوندد اما کنجکاوانه به ماجراهای زندگی دیگران توجه دارید.
 

ادامه مطلب

فصل پاییز و آرایش این فصل

فصل پاییز و آرایش این فصل

پاییز همیشه همراه خود رنگ‌های گرم می‌آورد و سایه‌های آرایش این فصل: قرمز، ارغوانی تیره، طلایی، سیاه و شرابی همه نشان دهنده رنگ‌های طبیعت هستند. در این فصل برای متفاوت جلوه کردن، انتخاب‌های متفاوتی خواهید داشت.

 

ادامه مطلب

برند Lorikeet

برند Lorikeet

 لاریکیت، زیباترین پرنده دنیا، طوطی استرالیایی است که با بال هایی هزار رنگ توجه هر بیننده را به خود جلب می نماید.  برند لاریکیت برگرفته از این پرنده توصیفی از رنگ  و عشق و زیبایست و سعی بر این دارد تا با تنوع فراوان بتواند نیاز هر شخص را با توجه به علایق و سلیقه های فردی تامین نماید پیدا کردن عطر مناسب تقریبا به اندازه ای سخت است که شما ممکن است احساس کنید هیچ منطقی در انتخابتان وجود ندارد، چرا که عطر شما بیانگر احـساسات، عــواطف و درونـیات شما می باشد. 

ادامه مطلب

برند Wibo

برند Wibo

برند ویبو (Wibo) فعالیت خود را در سال 1989 میلادی در کشور لهستان آغاز نمود، از همان ابتدای فعالیت به صورت تخصصی شروع به تولید لوازم آرایشی با کیفیت نمود. برای چندین سال متوالی محصولات آرایشی این برند رتبه اول از نظر فروش، محبوبیت و کیفیت را در کشور های اروپایی داشت.
 

ادامه مطلب

فصل پاییز و هزار رنگی آن

فصل پاییز و هزار رنگی آن

برگ ها  دارای کلروفیل ی  هستند که آن ها را به رنگ سبز درمی آورد، اما تمامی گیاهان سبز نیز مجموعه ای از مواد شیمیایی به نام کاروتینوئیدها را حمل می کنند. این مواد شیمیایی به تنهایی نارنجی یا زرد به نظر می رسند، و به ذرت یا هویج رنگ می بخشند، اما زیر سبزی کلروفیلی یک برگ برای سال های زیادی پنهان می مانند.
 

ادامه مطلب

زیبایی ، تناسب اندام با خواص شگفت انگیز هلو

زیبایی ، تناسب اندام با خواص شگفت انگیز هلو

هلو یک میوه ی خوشمزه و خوش خوراک است و هر کس با هر نوع ذائقه ای که داشته باشد از خوردن این میوه لذت می برید.
اگر همیشه یک ترازو دم دستتان دارید و مدام حساب و کتاب کالری هایتان را چرتکه می اندازید بهتر است بدانید با یک میوه کم کالری طرف هستید. 100 گرم هلو حاوی حدود 40 کیلوکالری است و میزان قند موجود در آن نیز کم است؛ یعنی در هر 100 گرم از این میوه فقط 9 گرم قند وجود دارد. می توانید این میوه سرشار از آب را به عنوان میان وعده سبک میل کنید.
 

ادامه مطلب


صفحه 1 از 17